Varaždin je odigrao odličnu prvo poluvrijeme. Hrabro su krenuli u utakmicu i za sada je prvo ime susreta Elezi koji je s dva gola doveo domaćine u veliku prednost. U nastavku je Jurić smanjio prednost domaćina, ali Gorica nije uspjela zabiti još jedan pogodak i momčad Marija Kovačevića je došla do nove velike pobjede

VARAŽDIN: Zelenika - Kolarić, Jelenić, Pellumbi, Urata - Belcar - Herrera, Elezi, Teklić, Šego - Brodić

GORICA: Banić - Raspopović, Steenvoorden, Krizmanić, Vojtko - Suk, Golubickas - Ndockyt, Pršir, Fruk - Cruz

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +5
Varaždin - Gorica, 8. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Jurić je zaradio drugi žuti odnosno crveni karton

• 90’

Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade

• 88’

Gorica pritišće i plete mrežu oko šesnaesterca Varaždina

• 75’

Šego je pregrubo reagirao nakon što je pretrpio prekšaj i zaradio je crveni karton!

• 61’

VAR provjerava pogodak Jurića zbog mogućeg zaleđa. Gotova je provjera gol je priznat!

• 61’

GOOOOOL!! Spektakularan pogodak Jurića, napadač Gorice je pucao s ruba šesnaesterca i smanjio je vodstvo Varaždina!

• 54’

Fruk se sjurio u šesnaesterac i pucao je po golu, ali bio je neprecizan i lopta je otišla daleko preko gola

• 48’

Dobra prilika za Goricu! Fruk je pucao s ruba šesnaesterca, ali Zelenika je siguran