novi prvoligaš

Gorica izborila HT Prvu ligu, veliko slavlje nije omela ni oluja koja se spustila

  • Autor: Ivan Žurić/Hina
  • Zadnja izmjena 13.05.2018 22:38
  • Objavljeno 13.05.2018 u 22:39
tportal

Izvor: Pixsell / Autor: Dalibor Urukalovic/PIXSELL

Nogometaši Gorice osigurali su prvo mjesto u Drugoj HNL i nastup u Hrvatski Telekom Prvoj ligi sljedeće sezone zahvaljujući 1:1 domaćem remiju sa Šibenikom u susretu pretposljednjeg, 32. kola

Gosti iz Šibenika su poveli preko Aliyua (20), a poravnao je Ojamaa (63).

Izvor: Društvene mreže / Autor: youtube

Kolo prije kraja prvenstva Gorica ima 62 boda, nedostižna četiri više od drugog Varaždina i trećeg Dinama II, koji ionako ne bi mogao ući u Prvu HNL. Šibenik je sedmi sa 39 bodova.

Slavili su Goričani, bez obzira na oluju i jaku kišu koja se spustila. I zaslužili su...

  • +11
  • +8

2. HNL, HNK Gorica - HNK Šibenik

Izvor: Pixsell / Autor: Dalibor Urukalovic/PIXSELL

Hrvatska 2. liga

Hajduk 2-Hrvatski dragovoljac1:1
Gorica-Šibenik1:1
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Gorica33198665
2.Varaždin32177858
3.Dinamo 232177858
4.Sesvete331661154
5.Hajduk 2321551250
6.Dugopolje321371246
7.Šibenik321091339
8.Kustošija321071537
9.Hrvatski dragovoljac328101434
10.Lučko327101531
11.Novigrad32871731
12.Solin32871731

Sljedeće utakmice

19.5.Dinamo 2-Gorica
19.5.Solin-Sesvete
19.5.Hrvatski dragovoljac-Varaždin
19.5.Kustošija-Hajduk 2
19.5.Šibenik-Novigrad
19.5.Lučko-Dugopolje

Napiši ovdje što ti misliš o ovoj temi