IGRAČI 'NA TAPETI'

Frustrirani Mamić: Ovo je bio najgori Dinamo u mojoj eri

02.02.2016 u 19:31

Dinamo je u španjolskoj La Mangi izgubio od Litexa iz Lovecha iako im današnji protivnik prolazi katarzu nakon izbacivanja u drugu bugarsku ligu

Litex je slavio 3:1 u utakmici s dva različita poluvremena. U prvom golova nije bilo, dok je u drugom Dinamo uspio tek izjednačiti golom Fernandesa u 62. minuti. Prije toga Litex je u vodstvo doveo Malinov, a brzo nakon izjednačenja pobjedu su im donijeli golovi Despodova i Koleva.

Iako je u pitanju bila tek pripremna utakmica trener Dinama Zoran Mamić putem Jutarnjeg lista se obrušio na svoje igrače.

'Ovo je najgora utakmica Dinama u mojoj eri. Ovako loš Dinamo još nisam vidio... Razočaran sam načinom igre i pristupom gotovo svih igrača. Nije problem pogriješiti ili krivo dodati, već problem nastaje kada se ne poštuje dogovor i kada se ne zalaže u igri. Oni su činili protiv Litexa sasvim suprotno od onoga što smo dogovorili i što smo zahtjevali od njih,' kaže Mamić te oštro upozorava...

'Nije razočarao jedan igrač već 90 posto njih. Bit će posljedica u mom odnosu prema njima, a bit će i nekih odluka s kojima neće biti sretni. U svakom slučaju, dok sam ja trener ovdje se neće igrati temeljem starih zasluga.'

Dinamo protiv Litexa: Eduardo (od 59. Šemper) – Stojanović (od 59. Matel), Benković, Gonçalo (od 59. Soldo), Musa (od 59. Sosa) – Pavičić (od 46. Antolić), Šovšić (od 46. Machado), Rog (od 74. Fintić) – Fernandes, Ćorić (od 46. Gojak), Hodžić (od 74. Lovren)