SEDAM GOLOVA U MREŽI

Francuzi u sjajnoj golijadi preko Islanda do moćnog Elfa

03.07.2016 u 22:51

Portugal, Wales i Njemačka čekaju društvo... Još je otvoreno jedno mjesto za polufinale nogometnog Eura, a na megdan 'elfu' će ići bolji iz ogleda domaćina Francuske i najvećeg iznenađenja natjecanja Islanda

Francuska - Island 5:2 (4:0)
Strijelci: Giroud 14, 59 Pogba 20, Payet 43, Griezmann 44 / Sigthorsson 56, Bjarnason 83

Francuska: Lloris; Sagna, Umtiti, Koscielny, Evra; Pogba, Matuidi; Sissoko, Griezmann, Payet; Giroud
Island: Halldorsson; Saevarsson, Arnason, R. Sigurdsson, Skulason; Gudmundsson, Gunnarsson, G. Sigurdsson, Bjarnason; Sigthorsson, Bodvarsson

94' - kraj dvoboja: Francuska ide u polufinalu na Njemačku
92' - Griezmann pokušava iz blizine, budni ingasson otklanja posljednju opasnost
91' - tri minute nadoknade
88' - islandski navijači zvižde Llorisu jer sporo izvodi loptu... Sjajan detalj za kraj sjejne priče
83' - GOOOL: Novi gol Islanda, Bjarnason dodatno uljepšava završni dojam svoje momčadi
78' - Island je povezao konce, a i francuzi se malo štede za polufinale
69' - na tribinama je veselo, na terenu traje kraće zatišje
63' - fantastična obrana Llorisa, sada se igra na gol više
61' - Finbogasson umalo nastavlja golijadu, ali udarac mu odlazi preko Llorisovog gola
59' - GOOOOL: Giroud i iz drugog pokušaja na utakmici zabija drugi gol. Sjajna utakmica u parizu
56' - GOOOL: Sigthorsson iz blizine pogađa gol utjehe za Island. zaslužili su!
53' - dobra akcija Islanda, ali udarac nebu pod oblake
50' - udarac Payeta visoko preko gola
48' - Francuska mirno čeka nove prilike bez nepotrebnih juriša

45' - kraj poluvremena, Francuzi pokazuju da su sve moćnijina ovom euru
44' - GOOOL: Griezmann u kontri majstorski vara vratara i zabija svoj 4. gol na euru
43' - GOOOL: Payet je dočekao loptu na 20 metara, otišao lijevo i prizemno pogodio desno. Majstorski!
39' - Matuidi loše puca s 18 metara na kraju sjajne akcije Francuza
31' - pola sata je prošlo, Francuzi su smanjili tempo i 'vuku protivnika van'
26' - kombinacija Islanda iz auta, Bodvarsson iz sjajne pozicije puca nakon gola. Velika prilika...
20' - GOOOL: iz tog kornera Griezmannidealno ubacuje za Pogbu koji glavom pogađa za 2:0
19' - sada Griezmann izbjegava zaleđe, ali Arnason ga uspijeva blokirati
15' - Stade de France ključa od podrške, jurit će po drugi gol
14' - GOOOOL: Giroud ulazi 'u Perišićevom stilu' i iz prvog dodira moćno pogađa kroz noge. Sjajno dodavanje Matuidija
11' - Island je umrtvio početne francuske juriše, opet izgledaju racionalno i zrelo
6' - Halldorsson brani prvi pokušaj Payeta
3' - Lloris se zagrijava obranom neuvjelrjivog udarca G. Sigurdssona
1' - prvi napad za Francuze, počelo je zadnje četvrtfinale Eura