engleska liga

[FOTO] Veliki kiks Liverpoola; 'redsi' su izgubili na gostovanju kod posljednje momčadi lige, Mo Salah zapucao penal

11.03.2023 u 15:53

U prvoj utakmici 27. kola engleskog nogometnog prvenstva Bournemouth je iznenađujuće na svom terenu svladao Liverpool 1:0

Jedini gol na utakmici postigao je Billing u 28. minuti nakon odličnog prolaska po desnom krilu i dodavanja Ouattare.

Liverpool je najbolju priliku za poravnanje propustio u 69. minuti kada Salah nije zabio iz kaznenog udarca.

• +9
Bournemouth - Liverpool, engleska liga, 11.3.2023. Izvor: EPA / Autor: VINCE MIGNOTT

Ovom je pobjedom Bournemuth, koji je bio posljednji na ljestvici, skočio na 16. mjesto s 24 boda, dva više od 18. Leeds Unireda i 19. Evertona koji se nalaze u zoni ispadanja. Liverpool je ostao peti s 42 boda, tri manje od četvrtog Tottenham Hotspura koji drži posljednju poziciju koja vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Na čelu je Arsenal sa 63 boda, pet manje ima drugi Manchester City.