BRAVO

[FOTO] Šime Vrsaljko ušao u 84. minuti i u samoj završnici asistirao Luisu Suarezu za preokret i pobjedu Atletica

Hrvatski nogometaš Šime Vrsaljko ove sezone igra vrlo rijetko za svoj madridski Atletico, ali ovoga puta je dobro iskoristio svoju skromnu minutažu

U šest utakmica španjolske Primere samo je dva puta ušao u igru s klupe za pričuve. Prvi put u 1. kolu kada je protiv Celte u igru ušao u 97. minuti, dok je drugi put zaigrao ovog utorka kada je Atletico gostovao kod Getafea i pobijedio 2:1 u ogledu 6. kola Primere.

Vrsaljko je u igru ušao u 84. minuti, a šest minuta kasnije je asistirao za - pobjedu. Inače, Getafe je vodio 1:0, ali je potom oba gola za goste postigao Urugvajac Luis Suarez.

Atletico se nalazi na prvom mjestu ljestvice s četiri pobjede i dva remija.