FRANCUSKA LIGA

[FOTO] Rennes do odmora uvjerljivo gubio, nije mu u nastavku pomogao ni autogol domaćina ni ulazak Lovre Majera

12.02.2023 u 15:13

Toulouse je u nedjelju kod kuće u utakmici 23. kola francuskog prvenstva sa 3:1 svladao Rennes

Toulouse je svoja tri gola postigao u prvom poluvremenu u razmaku od deset minuta. Za 1:0 je u 27. minuti zabio Ratao, na 2:0 minutu kasnije podiže Aboukhlal, a na 3-0 u 37. minuti Dallinga. U 55. minuti Rouault zabija autogol i smanjuje vodstvo Toulousea na 3:1. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer je ušao u igru za Rennes od 70. minute.

Nakon ove pobjede Toulouse se popeo na 10. mjesto i ima 32 boda, dok je Rennes peti sa 40 bodova.

• +4
Toulouse - Rennes, Ligue 1, 2022/23. Izvor: Profimedia / Autor: Charly TRIBALLEAU / AFP / Profimedia