engleska liga

[FOTO] Cristiano Ronaldo je do 68. minute sjedio na klupi za pričuve, ali i bez njega je United stigao do druge uzastopne pobjede

27.08.2022 u 15:45

U prvoj utakmici 4. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je kao gost svladao Southampton 1:0

Gol za drugu uzastopnu pobjedu Manchester Uniteda postigao je u 55. minuti Portugalac Bruno Fernandes preciznim udarcem s petnaestak metara nakon ubačaja Dioga Dalota.

I danas je trener 'crvenih vragova' Erik ten Hag utakmicu započeo s Cristianom Ronaldom na klupi za pričuve. Portugalac je u igru ušao u 68. minuti, a za United je službeno debitirao i Casemiro koji je dobio posljednjih deset minuta susreta.

• +11
Southampton - Manchester United, engleska liga, 27.8.2022. Izvor: Profimedia / Autor: James Marsh / Shutterstock Editorial / Profimedia

Manchester United, koji je nakon dva kola bio na začelju ljestvice, s dvije uzastopne pobjede je privremeno došao do šestog mjesta, dok je Southampton na 13. poziciji.

Vodeći Arsenal ima maksimalnih devet bodova iz tri nastupa, a po sedam bodova su sakupili Manchester City, Leeds United, Tottenham Hotspur i Brighton.