• Zadnja izmjena 14.01.2012 13:39
  • Objavljeno 14.01.2012 u 12:07
Ivica Kostelić Wengen spust

Izvor: Reuters / Autor: Reuters

Nakon jučerašnje pobjede u superkombinaciji, najbolji svjestki skijaš Ivica Kostelić želio je osvojiti pokoji bod u spustu. No, nije bio dovoljno brz i po svemu sudeći ostat će bez bodova

U odličnom raspoloženju Ivica Kostelić čeka današnji spust. Jučer je osvojio sto bodova u suprekombinaciji te bitno smanjio zaostatak za vodećim Hirscherom. A po svemu sudeći i danas će ponoviti isto. Naravno, ne mislimo da će pobijediti već uzeti pokoji bod te s još manjom razlikom uoči nedjeljnog slaloma prijetiti vodećem u ukupnom poretku svjetskog kupa jer Austrijanac ne skija u brzim disciplinama.

Ivica Kostelić startat će s rednim brojem 27, Natko Zrnčić-Dim ima startni broj 46, a Tin Široki će startati kao 57. Spust u Wengenu počinje u 12.30 sati.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Dobar posao napravio je Austrijanac Hannes Reichelt, koji je startao prvi, a na vodećeoj se poziciji s vremenom 2:35.75 zadržao dosta dugo; sve do nastupa 16. Švicarca Beata Feuza, koji je bio brži za 44 stotinke te potvrdio odlično drugo mjesto od petka