GLAS NARODA

Evo što razočarani čitatelji tportala misle o porazu Hrvatske

25.01.2014 u 10:47

Hrvatska je još jednom posrnula u polufinalu Europskog rukometnog prvenstva. Ovog puta od naših rukometaša bili su bolji domaćini Danci 29:27. Iako je izbornik Goluža, ali i neki igrači ogorčeni suđenjem, čitatelji tportala smatraju kako je loše otvaranje drugog poluvremena ključ poraza

Hrvatski rukometaši propustili su veliku priliku da uđu u finale rukometnog Eura, što se igra u Danskoj. Četvrti puta zaredom zaustavljeni smo u polufinalu, a sada su nas zaustavili domaćini Danci.

'Promašili smo sedmerac i 4 zicera, da ne nabrajam isforsirane šuteve bez rezona. Prodali smo i jednu kontru koja nas je mogla vratiti u igru. Treba spomenuti da nam je realizacija igraća više cijelo prvenstvo očajna. I na kraju,Da, suci su sudili na mlin domaćina ali to nije razlog našeg poraza!', napisao je Gusan u magli

'Najveći krivac je naš trener, jer smo ih tri puta imali na pladnju i naravno kako to već biva sami sebe pobijedili tri puta', napisao je PPP

'Žao mi je što smo izgubili, realno, igrali smo bolje, vodili gotovo cijelu utakmicu, ai eto, onu situaciju s dva igrača manje nismo iskoristili. Šteta', napisala je dobra vila

Da nas je malo poslužila sreća na početku drugog poluvremena, ali nije. Iako smo imali dva igrača više…danci se više ne bi vratili u igru'.

Ima i onih koji drugačije razmišljaju.

'Ovo je sramota za sport, rukomet i ljude. Goluži iskrene čestitke i zahvale na borbi, ponosu i rezultatima koji su napravljeni, a igračima za ulog i odricanje', piše muha

Neki čitatelji problem vide u hrvatskim golmanima.

'Zar je Goluža slijep? U drugom poluvremenu je trebao staviti Venija odmah na početku. Imamo dobre igrače, ali golman nam je katastrofa', smatra ajlehem