GOLMAN SE IZGUBIO...

Evo što napraviti ako na centru ne znaš što s loptom

24.02.2014 u 20:36

Cruz Azul je nakon osam odigranih kola vodeći sastav meksičkog prvenstva, a ako će ih uz odličnu igru ovoliko pratiti i sreća, mogli bi tamo lako ostati do daljnjega

Cruz Azul je gostovao kod Queretara i nakon 25 minuta se suočio s rezultatskim zaostatkom. No, junak ove priče Rogelio Chavez izjednačio je s bijele točke i Formica ih je malo prije odmora doveo u vodstvo.

U nastavku se mreže nisu tresle sve do 88. minute kada je viđen nesvakidašnji trenutak. Chavez dugo nije znao kome izvesti ubacivanje rukom, no snašao se i u gužvi pronašao suigrača koji mu je odmah vratio loptu. Prijetila mu je mogućnost da izgubi loptu okružen protivnicima, no Chavez je iz sve snage napucao loptu s 50 metara i ona je na zaprepaštenje svih (a prvenstveno nespremnog vratara Hernandeza) završila u bližem kutu za konačnih 3:1.