reakcije trenera

Evo što je naljutilo Peteva i kako je Kek bijesno prokomentirao detalj iz 92. minute

08.04.2017 u 22:03

Poslije velikog derbija na Rujevici koji je završio neodlučeno (1:1) svoje mišljenje dali su treneri Rijeke i Dinama

Prvo je riječ pred kamerom Arenasporta dobio gostujući strateg Ivajlo Petev.

'Moramo biti zadovoljni kako je završilo. Imali smo puno grešaka, to mi smeta, nismo izgledali kako smo htjeli, primili smo gol nakon nevjerojatne pogreške, ostavili smo im igrača samoga. Griješili smo u organizaciji igre, samo smo si krivi. Zadovoljan sam sa zamjenama kako su reagirale poslije gola Rijeke. Soudani je zabio fenomenalan eurogol. Ima još puno do kraja, sve je moguće', rekao je bugarski stručnjak na klupi Dinama kojeg su tako najviše naljutile pogreške njegovih igrača.

Rijeka-Dinamo 1:1, 27. kolo 2016./17. (izjave)

Riječ je zatim uzeo Matjaž Kek.

'Mislim da smo odigrali pravu utakmicu, pokazali da smo zasluženo tu gdje jesmo. U nogometu neke stvari treba dokrajčiti, a mi nismo iskoristili šanse u prvom dijelu. Dinamo je kasnije došao do daha, ali bez izrazite šanse do zlatnog udarca Soudanija', rekao je trener Rijeke te dodao:

'Ostalo je to isto odstojanje. Imamo prednost ako pobijedimo sve do kraja i prije zadnje utakmice na Maksimiru mi smo prvi. Igrači su dali sve od sebe pokazali da znaju i mogu, vjerujem u njih. Ambijent? Nije to došlo preko noći, neka gledaju, daj Bože da bude više ovakvih utakmica. Možda nas nije poljubio taj rezultat, željeli smo pobjedu. Idemo dalje, čeka nas sljedeća utakmica.'

Inače, nešto kasnije Kek se na presici dotaknuo sporne situacije, prema njemu, nedosuđenog penala:

'Sve ste vidjeli i sve ste napisali? Pogledajte još jednom sudačku nadoknadu pa mi javite što je trebalo napraviti. Treba imati m..a i svirati penal u 92. minuti... Za Rijeku!'