U HLADNOM MORU

Evo kako je završio Kostelićev boravak u Sočiju!

23.02.2014 u 16:02

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Ivica Kostelić na svojoj se Facebook stranici pohvalio piciginom na obali Crnog mora, kojeg je zaigrao u društvu Natka Zrnčića-Dima

Nakon psihički naporne subote, u kojoj je Ivica osvojio deveto mjesto u slalomu, a postavka druge vožnje njegovog oca izazvala burne reakcije, naš najbolji skijaš u nedjelju, posljednjeg dana Igara u Sočiju, odlučio se opustiti. U svom stilu završio je u hladnom moru, zajedno s kolegom Natkom Zrnčićem-Dimom.

'Picigin – novi olimpijski sport. Zadnjeg dana Igara iskoristili smo vrijeme za jedinstveno iskustvo: okupali smo se i zabavili na obali,' napisao je Ivica na službenoj Facebook stranici.

Hrvatski skijaši dolaze u Zagreb večeras oko 21 sat, a kako je izgledao hrvatski picigin u Sočiju, pogledajte ovdje