RIJEČ UTUČENOG STRATEGA

Evo kako je nakon europskog poniženja govorio trener Osijeka Nenad Bjelica; nije pobjegao od odgovornosti, ali...

28.07.2022 u 23:09

Nogometaši Osijeka nisu se uspjeli plasirati u 3. pretkolo Konferencijske lige nakon što su u uzvratnom susretu 2. pretkola izgubili na svom terenu od kazahstanskog Kyzylzhara sa 0:2 te tako ispustili prednost od 2:1 koju su stvorili u prvoj utakmici, a debakl je komentirao trener Nenad Bjelica

Pred Bjelicom će biti neprospavana noć.

'Nismo očekivali ovo, imali smo dobar rezultat iz prve utakmice. Dobro smo igrali u prvom poluvremenu, ali taj prvi gol nas je izbacio iz takta, nismo više mogli spojiti tri dodavanja', rekao je utučeni trener Osijeka te je nastavio svoje izlaganje:

'Naši udarci su bili neprecizni, pokušavali smo po bokovima, ali nismo imali raspoloženog igrača.'

Nije pobjegao od krivice niti tražio alibi, ali ostavku nije ponudio…

'Ovo je katastrofalan rezultat za nas, ja preuzimam svu odgovornost. Na kraju smo imali tri napadača na terenu, ali nismo ništa mogli. Pokazali smo nemoć, a ja sam za to kriv. Moramo ovo prespavati i pripremiti za Slaven Belupo.'

Inače, golove za goste postigli su Giorgi Ivaniadze u 61. i Moussa Kone u 71. minuti.

Nešto kasnije je na novinskoj konferenciji govorio da mora porazgovarati s upravom o sljedećim koracima...

'Razumijem navijače. Kada ti je 16 igrača van forme, onda je tu trener kriv. Previše volim ovaj klub da bih mu bio teret, razgovarat ću s upravom i vidjeti koje je najbolje rješenje.Ovo je tužno i razočaravajuće. Momčad nije bila ni na pet posto snage na kojoj su bili navijači.'

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.