PORAZ NAŠEG RIVALA

Englezi pokazali Hrvatskoj kako na najlakši mogući način zabiti gol Nigeriji!

02.06.2018 u 20:09

U prijateljskoj utakmici igranoj ove subote Engleska je na Wembleyju svladala Nigeriju rezultatom 2:1, pokazavši kako slomiti obranu našeg prvog protivnika na Svjetskom prvenstvu u Rusiji...

Nigerijska nogometna reprezentacija upravo je Engleze izabrala za generalnu probu za dvoboj s Hrvatskom u Kalinjingradu 16. lipnja, no nije uspjela izbjeći poraz.

• +3
Prijateljska utakmica: Engleska - Nigerija Izvor: Profimedia / Autor: N.N.

Izabrana vrsta koju vodi Gernot Rohr pokazala je određene slabosti u obrani, prije svega kod prekida što je došlo do izražaja u 7. minuti kada je Cahill glavom zabio nakon kornera i pokazao Hrvatskoj najlakši način kako slomiti nigerijski otpor.

Prednost Engleza u 39. minuti povećao je Harry Kane, a Nigerijci su se probudili u drugom dijelu i zaigrali značajno bolje te u 47. minuti smanjili preko Iwobija, no nisu do kraja susreta uspjeli izjednačiti.

Nigerija će u srijedu odraditi i svoju posljednju provjeru protiv Češke, a deset dana kasnije započinje svoj nastup na SP-u protiv Dalićeve izabrane vrste...