Liverpool je dominirao od početka utakmice, u prvom poluvremenu su stvorili par prilika ali nisu uspjeli zabiti pogodak. Thiago je bio najbliži, ali stativa je spasila goste. U nastavku Redsi su nastavili u istom ritmu i to im se isplatilo 53. i 55. minuti kada su preko autogola Estupinana i pogotka Manea riješili utakmicu. Još ništa nije gotov ali Kloppova momčad je napravila veliki korak prema finalu Lige prvaka

LIVERPOOL: Alisson - Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson - Henderson, Fabinho, Thiago - Salah, Mane, Diaz

VILLARREAL: Rulli - Foyth, Albiol, Torres, Estupinan - Capoue, Parejo, Coquelin, Chukwueze - Lo Celso, Danjuma

• +21
Liverpool - Villarreal, Liga prvaka, polufinale, 27.4.2022. Izvor: EPA / Autor: PETER POWELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još dvije minute sudačke nadoknade

• 85’

Liverpool kontrolira većinu posjeda i mirno privodi utakmicu kraju

• 79’

Još jedna dobra prilika za Liverpool, Diaz se sjurio u šesnaesterac, alli završnica nije bila na razini i lopta je otišla daleko pored gola

• 73’

Klopp radi dvostruku zamjenu, Keita i Jota su ušli umjesto Hendersona i Manea

• 72’

Trostruka zamjena kod gostiju, Aurier, Trigueros i Dia su ušli umjesto Pareja, Estupinana i Chukwuezea

• 66’

Van Dijk je pucao iz velike udaljenosi, ali golman gostiju je još jednom siguran

• 65’

Robertson je zabio pogodak ali sudac je označio zaleđe i gol je poništen

• 57’

Zamjena kod gostiju, Pedraza je ušao umjesto Coquelina

• 55’

GOOOOOL!! Salah je prekrasno proigrao Manea, koji je izašao sam pred golmana i povećao vodstvo Liverpoola