treći gol u tri tjedna

Domagoj Vida nije mogao poželjeti ljepši poklon za 30. rođendan

28.04.2019 u 20:27

Hrvatski reprezentativac i stoper turskog Bešiktaša, Domagoj Vida, sudjelovao je s jednim pogotkom u 4:1 pobjedi svog kluba protiv Ankaragucua

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je strijelac za Besiktas u 4:1 (1:0) domaćoj pobjedi protiv Ankaragucua u susretu 30. kola turskog nogometnog prvenstva.

Vida je u 54. minuti pogodio a 2-0 prednost svoje momčadi, a igrao je svih 90 minuta.

Za našeg je reprezentativca ovo treći prvenstveni gol ove sezone. Prvog je postigao protiv Rizespora početkom travnja, drugog je zabio pršlog vikenda Sivassporu, a ovaj treći sjeo mu je taman dan uoči 30. rođendana.

Besiktas se ovom pobjedom bodovno poravnao s Galatasarayem na drugom mjestu ljestvice, oba sastava imaju po 59 bodova, ali Galatasaray ima utakmicu manje. Tri boda prednosti ima vodeći Istanbul BB.

• +5
Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL