NIJE MOGLO BEZ INCIDENTA

Đokovićev ispad u finalu Australian Opena; evo što je sve rekao sucu nakon što je izgubio živce

02.02.2020 u 12:18

Finale Australian Opena između Novaka Đokovića i Dominica Thiema nije moglo proći bez incidentne situacije u kojoj je deblji kraj izvukao srpski tenisač koji je na kraju ipak osvojio prvi Grand Slam sezone

Rekorder Australian Opena sa čak sedam titula dobio je prvi set, ali je u drugom austrijski suparnik zaigrao puno bolji pa je Đoković postajao sve nervozniji.

To se najbolje vidjelo u završnici drugog seta. Srpski tenisač je u drugom setu gubio 5:4 i 30:15 na svoj servis. Zbog odugovlačenja prilikom servisa, sudac ga je najprije opomenuo jer mu je isteklo vrijeme za prvi servis, a nakon što je Thiem poveo 40:15, Đokoviću je iz istog razloga oduzet prvi servis, a potom je izgubio i set.

• +18
Australian Open, finale, Novak Đoković - Dominic Thiem Izvor: EPA / Autor: MICHAEL DODGE

'Odličan posao oko ovoga stari, pogotovo kod druge situacije, postao si slavan', rekao je Đoković sucu te ga potapšao po nozi i pokazao mu palac.