ODJECI DERBIJA

Dinamova svlačionica: Znali smo što će se događati u prvih deset minuta, poslije nam je bilo puno lakše

13.03.2022 u 08:49

Nogometaši Hajduka i Dinama u derbiju su 27. kola Hrvatski Telekom Prve lige na Poljudu igrali 0:0, a svoje dojmove su nakon utakmice podijelili gostujući igrači

U odličnom ambijentu ispunjenog Poljuda dva najpopularnija hrvatska kluba odigrala su ne pretjerano kvalitetan dvoboj s malo prilika za pogodak.

'Bio je to pravi derbi, čvrsta utakmica, s puno duela, osvojili smo puno tih drugih lopti, Čak smo i u prvom poluvremenu bili jako kvalitetni prema naprijed. Pred kraj prvog dijela pogodili smo vratnicu, imali još jednu veliku priliku Amera Gojaka... Šteta što nismo zabili', rekao je veznjak Dinama Josip Mišić te dodao:

'Znali smo da će oni u prvih 10 minuta ići na sve ili ništa, znali smo da se moramo dobro obraniti, poslije nam je bilo puno lakše kad smo spustili loptu na zemlju i igrali pas igru. Šteta za te neiskorištene prilike.'

Dinamovi su igrali osjetili i podršku svojih navijača.

'Dali su nam veliku podršku i svaka im čast što su došli u ovoliko velikom broju. Čuli smo ih i velika im hvala.'

Dinamo je nakon ovog remija i dalje na vrhu ljestvice.

'Mi sve držimo u svojim rukama, do kraja moramo igrati s ovakvom energijom mislim da ćemo onda realizirati ovakve prilike i osvajati bodove', zaključio je Mišić.

Hajduk - Dinamo 0:0, 27. kolo HT Prve lige, 2021/22. (sažetak) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Par riječi rekao je i Bartol Franjić…

'Mislim da možemo biti zadovoljniji od Hajduka. Išli smo po sva tri boda, ali nismo mogli doći do željenog pogotka. Ne smijemo se u potpunosti zadovoljiti bodom. Ipak smo mi Dinamo, moramo svaku utakmicu ići na pobjedu. Znali smo da nas tu čeka odlična atmosfera. Nedostajao nam je ovdje taj zadnji pas, ali uzdignute glave idemo u Zagreb.'