TAKO ON MISLI

Trener Dinama Željko Kopić imao je svoje viđenje derbija: Bili smo bliži pobjedi, osim nekih 20 minuta, nakon toga smo izdominirali

12.03.2022 u 21:02

Nogometaši Hajduka i Dinama u derbiju su 27. kola Hrvatski Telekom Prve lige na Poljudu odigrali 0:0, a svoj viđenje dvoboja dao je trener zagrebačke momčadi Željko Kopić

Dinamo se iz Splita vraća neporažen i to je za 'modru' družinu najvažnije. Bodovna prednost ispred Hajduka ostala je i dalje velikih pet bodova iako ne treba zaboraviti da Osijek i Rijeka imaju tek bod odnosno dva zaostatka.

'Težili smo pobjedi. Bili smo bliži pobjedi, osim nekih 20 minuta, gdje smo bili pod pritiskom. Nakon toga smo izdominirali terenom. Na početku smo htjeli maksimalno opteretiti protivničku zadnju liniju, no nismo bili dovoljno odlučni', rekao je nakon utakmice trener Dinama Željko Kopić za Arenasport televiziju.

Hajduk - Dinamo 0:0, 27. kolo HT Prve lige, 2021/22. (izjave) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

'U drugom sam se poluvremenu odlučio da više pojačamo posjed. Lauritsen, kao i svi igrači, dobro trenira i dobio je priliku. Odigrao je dobro, i dobio mnogo duela u zraku i na tlu.'

Na redu je Slaven Belupo…

'Moramo se odmoriti za nedjelju i maksimalno se pripremiti za Koprivnicu.'

Hajduk - Dinamo 0:0, 27. kolo HT Prve lige, 2021/22. (sažetak) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal