Zove La Liga

Dinamov Totti pred velikom odlukom; Ademi odbio superbogatu ponudu Ferencvaroša, no sada je po njega došao španjolski prvoligaš

03.10.2020 u 17:20

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Španjolski prvoligaš Huesca želi dovesti Dinamovog kapetana Arijana Ademija, no on nije još siguran da želi otići

Arijan Ademi je jedna od najvažnijih karika Dinama, a to je pokazao i u utakmici play-offa Europske lige protiv Flore iz Talinna u kojoj je zabio dva gola. Ne samo da je zabio dva gola i odveo Dinamo u Europsku ligu u kojoj će igrati s CSKA Moskvom, Feyenoordom i Wolfsbergom, već je za Dinamo, po tko zna koji put pretrpio batine, bio motor ekipe i pokretao suigrače.

Tijekom te utakmice je komentator na Arenasportu 1 Ivica Blažičko otkrio kako je Ademi odbio bogatu ponudu Ferencvaroša. Navodno je riječ o najvećem transferu u povijesti Mađarske, ali kapetan Dinama je to odbio jer nije mogao otići u klub koji je njegov voljeni klub izbacio iz Lige prvaka. Ferencvaroš je odbio, no pitanje je hoće li ostati na Maksimiru.

Ademi ima već 29 godina i sada je pravo vrijeme da napravi transfer u inozemstvo, a za njega je u klub stigla i ponuda iz španjolske Huesce. Problem bi mogle biti financije. Huesca je spremna za Ademija platiti dva, najviše tri milijuna eura, a Ademiju ne nude ni plaću koja bi bila toliko privlačna da se odluči odmah otići iz svojeg Dinama.

Ademi je već ranije rekao kako iz svojeg voljenog kluba u kojem je još od 2010. kada je stigao iz Šibenika, uz koju sezonu posudbe u Lokomotivi na početku, može otići samo u neku od liga Petice. To mu nudi Huesca i to je ono što je najprivlačnije. S druge strane, nakon 10 godina nije lako napustiti Dinamo pa domaći Totti itekako važe ponude.

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Ako već niste, sada je pravo vrijeme da odaberete MAXtv zbog vrhunske slike u HD kvaliteti. Ponudu potražite na hrvatskitelekom.hr.