• Zadnja izmjena 07.02.2011 08:57
  • Objavljeno 06.02.2011 u 22:29
Ante Rukavina

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: Antonio Bronić Pixsell

Dinamo je na pripremama upisao još jednu pobjedu. Pala je češka Sigma 3:0. Pogotke za Dinamo postigli su Palić, Rukavina i Kramarić

Nakon što je svladao Bate i remizirao sa Steauom, u nedjelju je hrvatski prvak bio bolji od Sigme Olomouc, treće momčadi češke lige.

Sigmu je načeo Antun Palić u 27. minuti na asistenciju Kovačića, a vodstvo je povisio Ante Rukavina u završnici prvog poluvremena tako što je s centra lobao vratara. Konačni rezultat je postavio Andrej Kramarić pet minuta prije kraja.

'Bila je ovo još jedna fina utakmica, iako su me opet naljutile grubosti u početku, pa je tako kopačkom u usta dobio mali Kovačić. Kao trener, ne možeš ostati hladan na takve situacije', rekao je Halilhodžić.

'Nismo baš bili taktički najbolji, još nas čeka puno rada, no za ovu fazu priprema mislim da su momci bili dobri. Ova pobjeda puno znači svima nama jer je najljepše raditi i pobjeđivati.'