• Zadnja izmjena 04.02.2010 22:02
  • Objavljeno 04.02.2010 u 17:04
Mario Mandžukić

Izvor: Cropix / Autor: CROPIX / Branimir Boban

Dinamo nastavlja s odličnim igrama na pripremama u turskoj Antalyji. Nakon što je svladana Hiroshima, u četvrtak su Jurčićevi igrači pregazili rumunjski Cluj sa 4:0

Hrvatski prvaci koji se trenutno nalaze u Antalyji gdje se pripremaju za proljetni dio prvenstva pobijedili su i u drugoj pripremnoj utakmici. Ovog puta pod naletom 'modrih' stradao je vrlo dobar rumunjski predstavnik Cluj sa 4:0.

U prvom poluvremenu viđen je tek jedan pogodak, i to onaj Pedra Moralesa iz jedanesterca u 29. minuti, no zato su se u nastavku igrači trenera Krune Jurčića potpuno raspištoljili. U 51. minuti mlada nada i Dinamova devetka Kramarić postigao je novi pogodak za 'modre', da bi Mandžukić u 68. minuti povećao vodstvo na 3:0. Točku na i izvrsne predstave stavio je Slepička golom u 87. minuti.