U subotu u 17.30 Dinamo je na Maksimiru dočekao Rijeku. 'Plavi' su poveli najbržim golom ove sezone HT Prve lige i u završnici riješili utakmicu...

Dinamo: Livaković - Moharrami, Theophile, Dilaver, Leovac - Ademi - Kadzior, Majer, Moro, Oršić - Kulenović

Rijeka: Pandur - Escoval, Velkovski, Smolčić - Raspopović, Halilović, Capan, Lončar, Štefulj - Gorgon, Čolak

• +11
Hrvatski Telekom Prva liga, 24 kolo, GNK Dinamo - HNK Rijeka Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL! Potop Rijeke. Gojak je, nakon kombinacije više igrača Dinama, zabio četvrti gol večeras

• 85’

GOOOOL! Oršić se ubacio iza zadnje linije Rijeke, prebacio Pandura i riješio utakmicu

• 81’

GOOOOL! Petković je prošao po lijevoj strani i ubacio u sredinu, gdje Kadzior zabija volejem

• 76’

Promjena u Rijeci. Ulazi Yateke, izlazi Čolak

• 69’

Promjena u Rijeci. Ulazi Tomečak, izlazi Raspopović

• 68’

Promjena u Dinamu. Ulazi Gojak, izlazi Majer

• 62’

Promjena u Dinamu. Ulazi Petković, izlazi Kulenović

• 53’

Rijeka je bolje krenula u nastavak. Kombiniraju u napadu, no kad dođu do Dinamova kaznenog prostora ili pogriješe ili ih obrana domaćina zaustavi