U prvoj utakmici novog prvenstva HT Prve lige nogometaši Dinama na Maksimiru su dočekali Rudeš. Gosti su poveli, ali je senzaciju na otvaranju duboko u sudačkoj nadoknadi spriječio Dino Perić...

Sastav Dinama: Šemper, Moharrami, Lecjaks, Perić, Lešković, Knežević, Šunjić, Fiolić, Šitum, Majer, Hodžić

Sastav Rudeša: Picak, M. L. Vojković, Pantalon, Oluić, Mišković, Petrović, Mrkonjić, Klepač, F. Vojković, Boršić, Kalik

• +3
HT Prva liga, 1. kolo: Dinamo - Rudeš Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Žuti karton za Petrovića. Ometao je izvođenje slobodnog udarca

• 90’

Još jednom se trese Rudešova mreža, no nema gola. Gavranović je bio u zaleđu

• 90’

GOOOL! Dinamo je izjednačio u trećoj minuti sudačke nadoknade. Zabio je Perić

• 90’

Igrat će se još pet minuta nadoknade

• 87’

Velika prilika za Rudeš. Mišković se probio po desnoj strani i ubacio u sredinu do samog Klepača. On je iz vrlo izgledne situacije pucao visoko iznad gola