'MODRIMA' CIJELI PLIJEN

Dinamo rutinski prošao Koprivnicu; pogledajte kako su gosti dva puta izigrali obranu Slavena

28.10.2018 u 19:28

U posljednjoj utakmici 12. kola Hrvatski Telekom Prve lige u Koprivnici je Dinamo svladao Slaven Belupo 2:0

Dinamo uspješno igra na dvije fronte. Fenomenalni rezultati u Europi u kojoj su 'modri' blizu europskom proljeću poslije gotovo 50 godina nisu uspavali momčad hrvatskog prvaka u domaćem natjecanju.

U Koprivnici je Dinamo došao do nove pobjede s kojom se učvrstio na čelnoj poziciji prvoligaške karavane.

Trener Nenad Bjelica opet je posegnuo za par rotacija, Dinamo nije briljirao, ali je rutinski odnio bodove protiv borbenih 'farmaceuta' kojima je koncentracija popustila dva puta u zadnjih 20 minuta dvoboja.

Naime, kako je utakmica odmicala 'modri' su stezali obruč, a onda u 70. minuti uslijedio je ubačaj s desne strane, a najviši u skoku je bio Budimir koji je poentirao glavom.

Slaven Belupo – Dinamo 0:1, Budimir Izvor: Društvene mreže

Dvije minute prije kraja sve je bilo riješeno. Dinamovi igrači odigrali su brzu kontru, Olmo je ubacio na drugu vratnicu za Kadziora, a ovaj je ostao sam te je mirno glavom pogodio za konačnih 2:0.

Slaven Belupo – Dinamo 0:2, Kadzior Izvor: Društvene mreže

Dinamo je prvi s 30 bodova, pet više od Lokomotive i šest od Osijeka, a Slaven Belupo je ostao šesti sa 12.

Slaven Belupo – Dinamo 0:2, 12. kolo 2018./19. (sažetak) Izvor: Društvene mreže
Slaven Belupo – Dinamo 0:2, 12. kolo 2018./19. (izjave) Izvor: Društvene mreže