Nogometaši Dinama u 19. kolu HT Prve lige na Maksimiru su pobijedili Istru rezultatom 5:1, u utakmici u kojoj su 'modri' imali mnogo prilika, ali gosti su u jednom trenutku mogli izjednačiti i možda kreirati senzaciju...

Sastav Dinama: Livaković, Sosa, Benković, Rrahmani, Stojanović, Doumbia, Ademi, Olmo, Moro, Soudani, Henriquez

Sastav Istre: Ćorić, Hadžić, Escoval, Gojković, Grujević, Halilović, Jelavić, Maksimović, Vojnović, Prelčec, Matjaž

HT Prva liga, 19. kolo:

Dinamo - Istra 5:1 (Moro 19, Soudani 38, Ćorić 78, Hodžić 82, 90+2 / Maksimović 49)

• +3
HT Prva liga, 19. kolo: Dinamo - Istra Izvor: Pixsell / Autor: Igor Soban/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOL za Dinamo! Još jednom je zabio Hodžić i zaokružio pobjedu

• 82’

GOOOOOL za Dinamo! Zabio je Armin Hodžić samo minutu nakon što je ušao u igru

• 78’

GOOOOL za Dinamo! Krasno je Olmo ostavio loptu za Antu Ćorića koji je preciznim udarcem s ruba 16-erca svladao prezimenjaka na golu Istre

• 74’

Opasan udarac Benkovića iz okreta odlazi malo iznad gola

• 70’

Odlična akcija Dinama završila je udarcem Ademija, no blok je zaustavio njegov udarac

• 62’

Čista prilika Jelavića za izjednačenje, ali nije uspio savladati Livakovića!

• 53’

Olmo se probio s lijeve strane i pucao u bliži kut, ali neprecizno

• 49’

GOOOOL za Istru! Matjaž je prebacio glavom loptu do Maksimovića koji ju prosljeđuje u mrežu i vraća goste u susret