BOLJI OD TORONTA 3:1

Dinamo pobjedom zaključio pripreme u Turskoj

10.02.2011 u 19:11

Dinamo je u Turskoj odigrao svoju posljednju pripremnu utakmicu i upisao treću pobjedu. 'Modri' su sa 3:1 pobijedili Toronto

Prvi gol postignut je već u 50 sekundi utakmice kada je Pedro Morales poslužio Sylvestra, a ovaj udarcem pod prečku doveo 'modre' u vodstvo. Već u sedam minuti Dinamo je povećavao vodstvo. Bequiraj je prošao po desnoj strani, ubacio pred protivnički gol, gdje se našao i Sylvester te poslao povratnu loptu za Brezovca, a bivši igrač Varaždina preciznim udarcem šalje loptu u mrežu.

Nakon dvadesetak minuta dominacije Dinama, Toronto je postao agresivniji, no tu je bio Kelava koji je tri puta sjajno obranio, a jednom i Barbarić.

Tijekom utakmice igračima Dinama dodijeljeno čak pet žutih kartona, od kojih su dva pripala Ivanu Tomečaku. Drugi isključujući došao je u 42. minuti. Nakon što se oporavljao van terena, Tomečak je ušao u igru bez dozvole suca i tako bio isključen. Umjesto njega, u igru je ušao Ibanez.

DINAMO: Kelava - Tomečak, Barbarić, Tonel, Cufré - Brezovac, Calello - Palić, Morales, Sylvester- Bequiraj