Dinamo od 18:45 igra na Maksimiru protiv West Hama u prvom kolu grupne faze ovogodišnje Europske lige, a taj susret možete gledati na Arenasport 1 (MAXtv) uz izravan tekstualni prijenos na tportalu

DINAMO - WEST HAM

Dinamo (3-4-1-2): Livaković - Šutalo, Lauritsen, Theophile Catherine - Ristovski, Ademi, Mišić, Franjić - Ivanušec - Petković, Oršić

West Ham (4-2-3-1): Fabianski - Fredericks, Zouma, Diop, Cresswell - Rice, Souček - Vlašić, Lanzini, Fornalls - Antonio

• +4
Navijači West Hama u Zagrebu Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • +8
Dinamo - West Ham, navijači Izvor: Pixsell / Autor: Igor Soban/PIXSELL
  • +63
Dinamo - West Ham, 1. kolo Europske lige, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Soban/PIXSELL
  • 90’

Kraj susreta na Maksimiru. West Ham je pobijedio 2:0 nakon velikih pogrešaka Dinama koji je Englezima poklonio oba gola.

• 90’

Genk je s 0:1 pobijedio u gostima kod Rapida.

• 84’

Iz igre izlaze Rice, Fornals i Antonio, a ulaze Noble, Masuaku i Jarmolenko (West Ham). Kod Dinama izlaze Oršić i Ivanušec, a ulaze Menalo i Gojak.

• 75’

Nova promjena kod Dinama. Iz igre je izašao Josip Mišić, a ušao je Marko Tolić.

• 69’

Zamjena kod West Hama. Iz igre izlazi Nikola Vlašić, a u igri je Jarrod Bowen.

• 67’

Žuti karton zaradio je Mišić (Dinamo).

• 67’

U drugoj utakmici u Dinamovoj skupini Genk je poveo u gostima kod Rapida iz Beča, ali taj gol je ipak poništen zbog zaleđa nakon pregleda snimke. Tamo je 69 minuta.

• 63’

Nova zamjena kod Dinama. Izlazi Ristovski, a ulazi Moharrami.

• 59’

Najbolja prilika Dinama na utakmici! Petković je pronašao Ivanušeca u šesnaestercu West Hama, a veznjak Modrih se sjajno okrenuo i pucao kroz tri obrambena igrača gostiju, ali njegov pokušaj odlazi za malo pokraj gola.

• 52’

Nakon gola iz igre je izašao Manuel Lanzini, a ušao je Said Benrahma (West Ham).