U subotu u 20 sati Dinamo i Rijeka, kao prošlosezonski prvak, odnosno osvajač kupa, na Maksimiru su igrali utakmicu Hrvatskiog nogometnog superkupa. Dinamu je jedan gol bio dovoljan za pobjedu...

Dinamo: Livaković - Stojanović, Lešković, Perić, Leovac - Ademi - Hajrović, Gojak, Kadzior, Oršić - Gavranović

klupa: Zagorac, Majer, Šitum, Atiemwen, Petković, Moro, Gvardiol

Rijeka: Sluga - Raspopović, Župarić, Punčec, Tomečak - Kvržić, Capan, Lepinjica, Escoval, Gorgon - Čolak

klupa: Prskalo, Velkovski, Halilović, Pavičić, Acosty, Murić, Bušnja

• +17
Hrvatski nogometni Superkup 2019: Dinamo - Rijeka Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Pucao je Halilović, no preko Dinamova gola

• 90’

Promjena u Dinamu. Ulazi Moro, izlazi Oršić

• 90’

Igrat će se barem četiri minute nadoknade

• 87’

Prilika za Rijeku. Raspopović je prošao i bio sam na desnoj strani kaznenog prostora kada je primio loptu. Pucao je, ali Livaković je pravovremeno izašao s gola i obranio

• 85’

Drugi žuti, odnosno crveni karton za Majera. Isključen je četiri minute od kad je ušao u utakmicu

• 82’

Majer je izveo slobodni udarac i pogodio živi zid. U nastavku se zabio u i šrušio igrača Rijeke, zbog čega je zaradio žuti karton

• 82’

Promjena u Dinamu. Ulazi Majer, izlazi Hajrović

• 81’

Žuti karton za Raspopovića. Slobodan udarac za Dinamo po sredini gola, na nekih 20 metara