U derbiju 22. kola HT Prve lige nogometaši Hajduka pobijedili su Dinamo na Maksimiru, zahvaljujući pogotku Francka Ohandze u 52. minuti...

Sastav Dinama: Livaković - Rrahmani, Benković, Lešković, Lecjaks - Doumbia, Ademi, Moro - Soudani, Gavranović, Olmo

Sastav Hajduka: Letica - Juranović, Nižić, Borja Lopez, Fomitschow - Radošević, Savvas, Bašić - Said, Ohandza, Caktaš

HT Prva liga, 22. kolo:

Dinamo - Hajduk 0:1 (Ohandza 52)

• +11
HT Prva liga, 22. kolo: Dinamo - Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj na Maksimiru, veliko slavlje Hajduka

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade

• 84’

Isključen je trener Željko Kopić zbog nervozne reakcije

• 81’

Dinamo je promašio i penal! Gavranović je dobio priliku izjednačiti, ali poslao je loptu pokraj lijeve vratnice. Pejin ga je dosudio zbog Lopezovog igranja rukom u duelu sa Soudanijem

• 75’

Lešković izlazi iz igre, ulazi Ante Ćorić

• 68’

Još jedna prijetnja Soudanija, ali još jednom neprecizno

• 62’

Poništen pogodak za Hajduk. Ubacio je Caktaš, Said je loptu pospremio u mrežu, ali označeno je zaleđe

• 60’

Fantastična obrana Letice! Olmo je prošao kroz dvojicu, ubacio u sredinu, a tamo Soudani puca iz blizine no Hajdukov golman je na mjestu

• 52’

GOOOOOL za Hajduk! Ohandza je zabio pokraj Leškovića i Livakovića koji su mu prepustili loptu i dopustili vrlo lak pogodak! Samo desetak sekundi prije Soudani je izbio pred Leticu i opet ga nije savladao! Kakva minuta nogometa!

• 49’

Ademi je otvorio drugo poluvrijeme odličnom prilikom nakon što se probio desnom stranom ali Letica brani njegov udarac