Hajduk je odlično ušao u susret i Trajkovski (18', 38') je s dva gola šokirao domaćine. U nastavku su Bili nastavili u istom ritmu i preko Autogola Mersinaja (48') i sjajnim pogotkom Brekala (50') su povećali vodstvo. Lokomotive se nije predala i autogolom Buljana (52') i prekrasnim slobodnjakom Čopa (66') su smanjili prednost gostiju. Ali Trajkovski je u 72. minuti poentirao za konačnih 5:2

LOKOMOTIVA: Šubarić - Bartolec, Kalaica, Mersinaj, Leovac - Smakaj, Marić - Šotiček, Mudražija, Goričan - Čop

HAJDUK: Buljan - Jurić-Petrašilo, Uremović, Hrgović, Sigur - Pukštas, Jurak, Krovinović - Sahiti, Trajkovski, Brekalo

36. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 2:5 (Trajkovski, 72') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
36. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 2:4 (Čop, 66') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
36. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 1:4 (Buljan ag, 52') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
36. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 0:4 (Brekalo, 50') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
36. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 0:3 (Sahiti, 48') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
36. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 0:2 (Mersinaj ag, 38') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +18
Lokomotiva - Hajduk, SuperSport HNL (25.5.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Utakmica je kratko prekinuta zbog velike bakljade Torcide!

• 80’

Vadis Odjidja Ofoe je opalio s distance i pogodio je gredu!

• 78’

Vadis Odjidja Ofoe je ušao umjesto Sahitija

• 72’

GOOOOOL!! Festival golova u Kranjčevićevoj! Novi pogodak za Hajduk, Uremović se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu i zabio je za 5:2!

• 66’

GOOOOOL!! Kakva utakmica u Kranjčevićevoj! Novi gol Lokosa, Čop je pucao iz slobodnog udarca s 30-tak metara i zabio je prekrasan gol za 4:2!

• 62’

Promjena kod Lokomotive, Krivak je ušao umjesto Mudražije

• 52’

GOOOOL!! Lokosi ekspresno odgovaraju na gol Hajduka! Lokosi su se sjurili u šesnaesterac i nakon velike greške obrane i golmana Buljana lopta je završila u mreži

• 49’

GOOOOOOL!! Nastavlja se dominacija Hajduka! Nakon sjajne akcije Brekalo je izašao sam pred golmana i sjajnim lobom je pogodio za 4:0

• 47’

GOOOOOOL!!! Novi gol za Hajduk protiv Lokomotive! Sahiti je napravio slalom kroz obranu domaćina i majstorski je pogodio za 3:0!