Dobar derbi se odigrao na Rujevici. Rijeka je povela ranim pogotkom Murića u 19. minuti i domaćini su svoji dominaciju okrunili drugim pogotkom u 36. minuti preko Vučkića. U nastavku je odmah Drmić zabio i praktički riješio pitanje pobjednika. Mance je u 65. minuti zabio ali je bilo prekasno i Osijek će imati težak posao u nastavku prvenstva ako želi biti prvi na ljestvici HT Prve lige

RIJEKA: Labrović - Solano, Velkovski, Smolčić, Vukčević - Čerin, Selahi - Murić, Vučkić, Pavičić - Drmić

OSIJEK: Ivušić - Grgić, Bralić, Lončar, Čeberko - Nejašmić, Žaper - Kleinheisler, Caktaš, Lovrić - Mierez

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
Rijeka - Osijek 1:0 (Robert Murić, 19-11m) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
  • +18
Rijeka - Osijek, 32. kolo HT Prve lige, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još osam minuta sudačke nadoknade

• 80’

Lovrić je pucao iz obećavajuće pozicije i lopta je otišla malo pored gola

• 78’

Drmić je zabio pogodak ali nakon provjere VAR-a gol je poništen zbog zaleđa

• 72’

Mance se sjurio u šesnaesterac i izašao je sam pred golmana, ali slabo je pucao i lopta je otišla pored gola

• 65’

GOOOOOL!! Mance je pucao s dvadesetak metara i uz malo sreće od bloka je lopta otišla u mrežu

• 58’

Nakon provjere VAR-a odluka je ostala ista, žuti karton za Kleinheislera

• 58’

Kleinheisler je dobio žuti karton zbog simuliranja, ali VAR provjerava situaciju

• 49’

GOOOOOL!! Mruić je prekrasno proigrao Drmića koji mirno zabija i Rijeka vodi 3:0!