Dinamo je odigrao odličnu utakmicu i zasluženo pobijedio. Modri su u prvom poluvremenu potpuno izdominirali Rijeku i golovima Oršića i Šutala došli do vodstva kojeg su sigurno sačuvali u nastavku.

DINAMO: Livaković, Šutalo, Theophile-Catherine, Perić, Ristovski, Ademi, Mišić, Bočkaj, Ivanušec, Oršić, Andrić

RIJEKA: Labrović, Velkovski, Krešić, Čestić, Braut, Gnezda Čerin, Selahi, Vukčević, Murić, Vučkić, Drmić

NK Dinamo - NK Rijeka 2:0 Oršić 42' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
NK Dinamo - NK Rijeka 1:0 Šutalo 22' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • +39
NK Dinamo - NK Rijeka, 21. kolo HT Prve lige, 30.1.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade će se još igrati na Maksimiru

• 89’

Drmić je zabio pogodak, ali sudac je označio zaleđe i igrači Rijeke su prestali slaviti

• 81’

Tolić je napravio prekršaj i zaradio žuti karton

• 80’

Nakon lijepe akcije Mišić je pucao s ruba šesnaesterca, ali lopta je otišla daleko preko gola

• 75’

Ademi je pucao izvan šesnaesterca ali obrana je blokirala udarac

• 67’

Tolić je ušao u igru umjesto Andrića

• 63’

Odlična prilika za Dinamo! Ivanušec se sjurio u šesnaesterac i pucao malo pored gola