francuska liga

Danijel Subašić kapitulirao; Monaco izgubio u derbiju začelja i prekinuo niz od sedam utakmica bez poraza

31.03.2019 u 19:27

Bivši vratar hrvatske nogometne reprezentacije Danijel Subašić branio je čitavu utakmicu za Monaco koji je u susretu 30. kola francuskog prvenstva doživio neugodan 1:0 domaći poraz od dosada posljednjeg Caena...

Strijelac gola vrijednog tri boda bio je Crivelli u 23. minuti. 'Kneževi' su tako ovim porazom prekinuli niz od sedam utakmica bez poraza (četiri pobjede, tri remija) kojim su se odmaknuli s dna prvenstvene ljestvice.

Monaco je ostao 16. s 30 bodova, sedam više od sada 18. Caena. No, Monaco je i dalje u 'opasnoj zoni', nema prostora za ovakve kiks utakmice u kojima gubi važne bodove.

Toma Bašić igrao je za Bordeaux svih 90 minuta u 0:0 remiju na gostovanju kod Amiensa. Bordeaux je 13. s 35 bodova, dok je Amiens 17. s 30.

Na vrhu je Paris SG sa 77 bodova, 20 više od drugog Lillea.