'vučica' u problemima

Napoli protutnjao Rimom; na Olimpicu je bez problema razbio očajno lošu Romu

31.03.2019 u 18:01

U derbiju 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je u Rimu pobijedio Romu 4:1 učvrstivši se na drugoj poziciji, dok je Roma pala na šesto mjesto...

Napoli je odigrao sjajnu utakmicu i posve zasluženo je osvojio tri boda na Olimpicu. Zanimljivo, bila je to već treća uzastopna pobjeda Napolija u Rimu.

Gosti su poveli već i drugoj minuti golom Arkadiusza Milika, a u posljednjim trenucima prvog dijela iz kaznenog udarca je izjednačio Diego Perotti.

Nastavak susreta protekao je u potpunoj dominaciji gostiju koji su još tri puta svladali Robina Olsena, a strijelci su bili Dries Mertens (49), Simone Verdi (54) i Amin Younes (81).

• +5
Serie A, Roma - Napoli Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Ante Ćorić nije nastupio za Romu koja je upisala četvrti poraz u zadnjih pet susreta u svim natjecanjima.

Fiorentina i Torino su odigrali 1:1. 'Viole' su povele u sedmoj minuti preko Giovannija Simeonea, a izjednačio je Daniele Baselli u 34. minuti

U derbiju začelja SPAL je slavio u gostima kod Frosinonea 1:0. Tri važna boda za bjeg iz opasne zone za SPAL je osigurao Francesco Vicari u 13. minuti ustakmice.