Apsolutno fantastična predstava momčadi Valdasa Dambrauskasa. Hajduk je odigrao dobro prvo poluvrijeme koje je završilo 1:1 nakon golova Krovinovića i Pivarića, ali u nastavku su 'Bijeli' zabili čak pet pogodaka. Livaja, dva puta Atanasov, Ljubičić i Sahiti su bili strijelci u nastavku u rapsodiji Hajduka i zasluženo su došli do velike pobjede i do polufinala Supersport Hrvatskog kupa

LOKOMOTIVA: Nevistić - Cipetić, Mersinaj, De Haas, Pivarić - Đira, Marić - Kačavenda, Hoxha, Goričan - Kulenović

HAJDUK: Kalinić - Lovrencsics, Dimitrov, Elez, Melnjak - Atanasov, Fossati, Krovinović - Livaja, Biuk - Ljubičić

• +11
Lokomotiva - Hajduk, četvrtfinale SuperSport Kupa, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Evo i deveti gol u današnjoj utakmici! Autogol Eleza, koji ne znači previše za ukupan rezultat

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade će se još igrati na Kranjčevićevoj

• 90’

GOOOOOOOL!! I šesti gol Hajduka! Sahiti je odlično ispratio dugu loptu i izašao je sam pred golmana domaćina, i to je mirno posrpemio za novi pogodak 'Bijelih'

• 82’

Tuci je dobio žuti karton

• 79’

Skoro i šesti gol za Hajduk! Nakon fantastične akcije Mlakar je odlično pucao ali Nevistić je bio siguran i obranio težak udarac

• 66’

GOOOOOL!! Rapsodija Hajduka! Atanasov zabio još jedan fantastičan pogodak s dvadesetak metara i 'Bijeli' vode 5:2

• 59’

GOOOOOOL!! Ludnica na Kranjčevićevoj, Lokomotiva odmah odgovara na pogodak Livaje! Dabro zabija za domaćine

• 57’

GOOOOOL!!! Kakva igra Hajduka u drugom poluvremenu! Livaja je 'izvozao' cijelu obranu 'Lokosa' i zabio je fantastičan pogodak, 'Bijeli' vode 4:1

• 53’

GOOOOOOL!! Odmah još jedan pogodak! Nakon lošeg udarca Biuka lopta se odbila do Ljubičića koji je to mirno zabio za 3:1