Bijeli su dominirali prvo poluvrijeme, ali nisu realizirali svoje prilike. Mlakar je zabio pogodak koji je poništen zbog zaleđa. U nastavku je Hajduk slomio domaćine golom Mlakara u 49. minuti, ali Šibenik se nije predao i izjednačili su golom Dolčeka u zadnjim sekundama utakmice

ŠIBENIK: Rogić - Perić, M. Matić, Mesa - Arai, Salomon, Rak, B. Matić, Mina - M. Čanadi - Delić

HAJDUK: L. Kalinić - Čolina, Elez, Awaziem, Melnjak - Grgić, Fossati - Sahiti, Krovinović, Mlakar - Livaja

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +9
Šibenik - Hajduk, 9. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Niksa Stipanicev
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!!Dolček je pucao s ruba šesnaesterca i zabio je prekrasan pogodak za 1:1!

• 90’

Kreković je pucao s distance, ali to je bio lagan posao za Kalinića

• 90’

Igrat će se još 7 minuta sudačke nadoknade

• 83’

Dobra prilika za Hajduk! Livaja se sjurio u šesnaesterac i pucao po golu, ali Rogić je još jednom odlično reagirao

• 80’

Grgić izlazi, a ulazi Vuković kod Hajduka

• 77’

Kreković je dobro pucao s ruba šesnaesterca i lopte je prohujala pored stative!

• 74’

Hajduk je dominira posjedom i kontrolira utakmicu

• 66’

Čanadi je pucao iz slobodnog udarca ali nije bio precizan i lopta je otišla daleko preko gola