osam od osam

Čudesni Napoli ruši sve pred sobom, pao je i hrvatski dvojac; Juve je na putu prema gore

18.10.2021 u 01:06

Nogometaši Juventusa u susretu su 8. kola talijanskog prvenstva na svom terenu svladali Romu sa 1:0, baš kao i Napoli Torino

Jedini pogodak za četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu "zebri" postigao je Kean u 16. minuti.

Pred kraj prvog poluvremena vratar Juventusa Szczesny obranio je kazneni udarac Veretoutu nakon što je upravo on prekršajem zaustavio Abrahama u svom kaznenom prostoru.

Juventus je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto sa 14 bodova, koliko imaju i peti Lazio te šesta Atalanta, dok četvrta Roma ima bod više.

Nogometaši Napolija zadržali su stopostotni učinak i nakon 8. kola zahvaljujući minimalnoj 1:0 domaćoj pobjedi protiv Torina, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić.

Napoli je do pobjedničkog pogotka stigao pred sam kraj susreta, u 81. minuti kada je Osimhen uspio glavom iz gužve zatresti mrežu gostiju.

Josip Brekalo odigrao je čitav susret za Torino koji je 12. na ljestvici s osam bodova, dok Marko Pjaca zbog ozljede nije konkurirao za nastup.

Na vrhu je Napoli s maksimalna 24 boda, dva manje ima drugi Milan, dok je prvak Inter treći sa 17 bodova.