ATP Winston Salem

Ćorić se lako obračunao s Isnerom i stigao do četvrtfinala

24.08.2017 u 07:26

Hrvatski tenisač Borna Ćorić plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Winston-Salemu nakon što je noćas u 3. kolu svladao Amerikanca Johna Isnera sa 7:5, 6:2 poslije sat i 18 minuta igre.

Ćorić je protiv trećeg nositelja pružio odličnu partiju, pa je njegov protivnik imao vrlo malo prilika za 'break'. S druge strane, prvu prigodu za oduzimanje servisa Ćorić je imao kod 3:3 u prvom setu, ali nije uspio. No, šansu kod 5:5, kada je imao tri vezane 'break lopte', nije ispustio.

• +4
Borna Ćorić (Winston-Salem) Izvor: Pixsell / Autor: Scott Kinser/Cal Sport Media

U drugom setu Ćorić je izgubio samo tri poena na svoj servis, prvo je napravio 'break' u trećem gemu, a potom još jedan za vodstvo 4:1 i time je praktično riješio meč u svoju korist.

Bio je to njihov drugi međusobni dvoboj, a u prvom, prošle godine u četvrtfinalu Davis Cupa između SAD-a i Hrvatske, slavio je Amerikanac.

U četvrtfinalu Ćorić će igrati protiv Nijemca Jan-Lennarda Struffa (56. na ATP listi) i bit će to njihov prvi susret.