TOURE SJAJNO ZABIO

City krasnim golovima spustio Leeds na zemlju

17.02.2013 u 17:36

Nogometaši Manchester Cityja uvjerljivo se na svom Etihadu pobijedili Leeds United 4:0 u ogledu osmine finala FA Cupa

Argentinac Sergio Agüero bio je dvostruki strijelac. Svoj prvi gol na utakmici zabio je u 16. minuti iz kaznenog udarca kojeg je sam izborio, dok je svoj drugi, a Cityjev četvrti gol za konačni rezultat postigao u 74. minuti nakon dobrog dodavanja Davida Silve.

Agüerov sunarodnjak Carlos Tevez poentirao je u 52. minuti, a Cityjev vodeći gol na utakmici postigao je reprezentativac Obale Bjelokosti Yaya Toure već u 5. minuti.

Leeds United je u prethodnoj rundi pobijedio Tottenham, ali je u ovoj utakmici igrao izrazito podređenu ulogu. Manchester City je, pak, i treći nastup u FA Cupu ove sezone odradio bez primljenog pogotka…

FA Cup, osmina finala:

Manchester City – Leeds United 4-0 (Yaya Toure 5, Agüero 16 – 11 m, 74, Tevez 52)