davis Cup

Čilić začepio usta nervoznoj francuskoj publici i s glatkih 3:0 približio Hrvatsku tituli

• Autor: Ivan Janković
  • Zadnja izmjena 23.11.2018 19:27
  • Objavljeno 23.11.2018 u 16:55
tportal
Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
Nakon što je Borna Ćorić svladao Jeremyja Chardyja i doveo Hrvatsku ovog petka u vodstvo u finalu Davis Cupa u Lilleu, Marin Čilić pobijedio je Jo Wilfrieda Tsongu s jednakim rezultatom 3:0 i tako približio našu reprezentaciju na korak do osvajanja ovog natjecanja po drugi put u povijesti...

Davis Cup, finale:

Francuska - Hrvatska 0:2

Drugi meč:

Tsonga - Čilić 3:6, 5:7, 4:6

• +3
Davis Cup, finale: Tsonga - Čilić Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 19:26

Gotovo je! Čilić je dobio 6:3, 7:5, 6:4, Hrvatska vodi 2:0!

• 19:18

Marin vodi 5:3 i blizu je pobjede!

• 19:11

Spasio je Čilić još jednu 'break' priliku Tsonge! 4:2!

• 18:54

'Break' za Čilića! Opet je dočekao slabe trenutke Francuza, vodi 3:2 u trećem i sada mu se definitivno smiješi pobjeda

• 18:51

Marin nastavlja izluđivati Tsongu! Spasio je dvije 'break' prilike Francuza kod 1:2 u trećem setu

• 18:32

Čilić ima 2:0 u setovima! Zvižduci nisu pomogli Francuza ni ovaj put, hrvatska prednost raste. Rezultat je 6:3, 7:5!

• 18:27

'Break' za Marina! Oduzeo je servis Tsongi kod 5:5 i servirat će za 2:0 u setovima!

• 18:23

Čilić je glatko dobio svoj gem u užarenoj atmosferi. 5:5.

• 18:19

Dosta je napeto na stadionu, nervozni Francuzi svako malo zvižde, a naši pjesmom ne dopuštaju igru, sutkinja ima pregršt posla

• 18:16

Spasio je Čilić dvije 'break' prilike kod 3:4 i izjednačio rezultat u drugom setu!