LIGA PRVAKA - 2. KOLO

Chelsea na Mestalli, Barca u Bjelorusiji

28.09.2011 u 20:37

Danas je na rasporedu osam utakmica drugog kola Lige prvaka u skupinama E, F, G i H. Možda najviše pozornosti privlači sraz Valencije i Chelsea, a vi najzanimljivije detalje sa svih susreta možete saznati u tekstualnom prijenosu tportala

SKUPINA E

Valencia – Chelsea 1:1 - kraj

87' - Soldado je  iz 11-erca poslao Čecha u jednu, a loptu u drugu stranu
56'- utihnula je i vruća Mestalla, zabio je Lampard, a dodavač je bio Malouda

Bayer L. – Genk 2:0 - kraj

90+1' - bodovi ostaju u Njemačkoj, potvrdio je to iskusni Ballack
30' - veznjak Bender je razveselio navijače Bayera

SKUPINA F

Arsenal – Olympiakos 2:1 - kraj

27' - David Fuster je vratio nadu za Olympiacos nakon kornera Ibagaze
20' - mlada momčad 'topnika' je povećala vodstvo preko Andre Santosa, Brazilac je bio precizan s 12 metara za svoj prvi gol u dresu Arsenala
8' - grčki bunker je pukao u ranoj fazi. Song je bio asistent, a 18-godišnji Oxlade Chamberlain je primio loptu između tri igrača te je s oko 11 metara zatresao mrežu gostiju

Marseille – Borussia D. 3:0 - kraj

69' - na Velodromeu je sve gotovo, sjajni Remy je izborio jedanaesterac, a siguran realizator je bio Ayew
63' - u igru je ušao Perišić umjesto Grosskreutza
62' - Remy je igrač utakmice, sada se upisao i u strijelce. Marseille je sve bliže pobjedi
20' - Ayew je zabio svoj prvi gol u Ligi prvaka nakon što ga je idealno poslužio Remy
- bez obzira što je u prvom kolu spasio Borussiju od poraza sjajnim golom, Ivan Perišić je i sada među rezervama

SKUPINA G

Zenit – Porto 3:1 (Širokov 19, 63, Danny 72 / Rodriguez 10) - igrano ranije

Šahtar - APOEL 1:1 - kraj

81' - Eduardo je ušao u igru
63' - Ukrajinci su se brzo vratili, Jadson je izjednačio rezultat
61' - Charalambides je asistent, a Ciprane je razveselio Tričkovski
- Darijo Srna je u sastavu Šahtara od prve minute, dok će Eduardo priliku čekati na klupi

SKUPINA H

Bate Borisov – Barcelona 0:5 - kraj

90' - David Villa je zaključio efikasnu noć Barcelone
56' - Messi je u fenomenalnoj formi, dokazao je to drugim golom nakon dodavanja raspoloženog Dani Alvesa
38' - briljantni Messi je pronašao put do pogotka
22' - David Villa je pronašao Pedra Rodrigueza koji je uspješniji od domaćeg vratara Gutora
19' - Katalonci su okrunili nadmoć. Dani Alves je ubacio, a Volodko je pod Messijevim pritiskom svladao vlastitog vratara

Milan – Viktoria P. 2:0 - kraj

66' - iskusni Cassano najvjerojatnije je riješio pitanje pobjednika
53' - napokon je Milan slomio obranu Čeha i to s bijele točke. Ibrahimović je bio precizan