niže pobjede

Burić zadovoljan sjajnim startom na klupi Hajduka: Dižemo se iz utakmice u utakmicu

28.07.2019 u 22:48

Trener Hajduka Damir Burić smatra da je pobjeda protiv Varaždina rezultatom 3:0 ove nedjelje možda bila previsoka s obzirom na viđeno na terenu, ali definitivno zaslužena...

Otkad je preuzeo po drugi put klupu splitskog kluba, Burić niže pobjede. Svladao je Hajduk Istru na Poljudu na otvaranju HT Prve lige, a ove nedjelje i s visokih 3:0 Varažadin u gostima te tako drži priključak s Dinamom i Rijekom, jedinim preostalim momčadima bez posrtaja na vrhu ljestvice.

• +3
HT Prva liga, 2. kolo: Varaždin - Hajduk Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak / CROPIX

'Jako intenzivna utakmica, mijenjale su se dobre i loše faze za obje ekipe, ali mi smo bili fokusirani na pobjedu. Pred nama stoji dosta stvari koje taktički moramo usavršiti, ali zadovoljni smo s tri boda,' izjavio je Damir Burić nakon trijumfa pa pohvalio domaćina:

'Varaždin je prava momčad, pokazali su to i ovdje u prvom poluvremenu. Mnogi će još ovdje ostaviti bodove. Mi smo zadovoljni. Možda je pobjeda previsoka, ali ja mislim da je zaslužena.'

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

Čini se da je u Samuelu Edouku Hajduk dobio pravo pojačanje.

'Radili smo s Edoukom jako intenzivno i pokušavamo ga podići. Sistematski podižemo njegovu formu i fitnes i nadam se da će uskoro biti više na terenu,' najavio je Burić pa zaključio:

'Mislim da ćemo se podizati iz utakmice u utakmicu. U drugom poluvremenu sve što smo dogovorili smo sproveli. Svaki sljedeći dvoboj idemo na tri boda i tome nema kraja. Na kraju sezone vidjet ćemo gdje smo.'