TRIJUMF SELECAA

Brazil u finalu Copa Americe nakon što je srušio mrskog rivala Argentinu; Messi opet utučen

03.07.2019 u 08:08

Imamo prvog finalistu Copa Americe, to je domaćin Brazil koji je u polufinalnom ogledu svladao najvećeg rivala Argentinu 2:0

Pogotke za trijumf 'selecaa' zabili su Gabriel Jesus u 19. minuti te Roberto Firmino 71. minuti.

Treba spomenuti da je i Argentina imala svoje prilike za mogući preokret, ali je sreća bila na strani domaćina, jer su 'gauči dva puta gađali okvir gola (Aguero, Messi).

Uz to je Argentina dva puta tražila kazneni udarac, ali ih sudac Roddy Zambrano nije dosudio kao što nije ni tražio pomoć videotehnologije (VAR). Brazil sada čeka boljeg iz sudara Čilea i Perua, a finale je na Maracani 7. srpnja.

Dodajmo daj e Čile osvojio zadnje dvije Copa Americe, a Brazil na trijumf na južnoameričkom prvenstvu čeka od 2007.