PRVE UTAKMICE

Borussia Dortmund prošla Prag; Napoli i bez gola do boda u Genku

02.10.2019 u 21:02

U susretu 2. kola F skupine nogometne Lige prvaka Borussija Dortmund je na gostovanju pobijedila prašku Slaviju sa 2:0

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Achraf Hakimi koji se upisao među strijelce u 35. i 89. minuti.

Marokanski branič, koji je u Dortmund stigao u srpnju prošle godine na dvogodišnju posudbu iz Real Madrida, je zabio oba gola nakon brzih kontri njemačkog sastava.

U drugom susretu iz ove skupine u derbiju večeri sastaju se Barcelona i Inter.

Na ljestvici vodi Borussija sa četiri boda, dok Barcelona, Slavija i Inter imaju po bod.

• +3
Slavia Prag - Borussia Dortmund, 2. kolo Lige prvaka, 2019/20. Izvor: EPA / Autor: MARTIN DIVISEK

U susretu iz E skupine Genk i Napoli su odigrali bez golova.

Gosti su u prvom poluvremenu čak tri puta gađali okvir gola. Dva puta Arkadiusz Milik, a jednom Jose Callejon, ali nisu uspjeli svladati Gaetana Couckea.

U drugom susretu iz ove skupine večeras se sastaju Liverpool i RB Salzburg.

Na ljestvici vodi Napoli sa četiri boda, RB Salzburg ima tri boda, Genk jedan, a Liverpool je bez bodova, ali i s utakmicom manje.