Varaždin je već u 7. minuti poveo preko Pilja, ali Istra se vratila u utakmicu fenomenalnim golom Josipovića u 35. minuti. U nastavku gosti su poveli preko Fileta (55'), ali domaćin se nije predavao i golovima Postonjskog (11m, 70') i Šege (81') su preokrenuli utakmicu i osigurali nastup u četvrtfinalu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa

VARAŽDIN:

ISTRA 1961:

1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Varaždin - Istra 1961 3:2 (Šego, 81') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Varaždin - Istra 1961 2:2 (Postonjski 11m, 70') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Varaždin - Istra 1961 1:2 (Filet, 55') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Varaždin - Istra 1961 1:1 (Josipović, 35') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Varaždin - Istra 1961 1:0 (Pilj, 7') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +5
SuperSport Hrvatski nogometni kup: Varaždin- Istra 1961, 5.12.2023. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90’

Kraj utakmice

• 86’

Mitrovski je dobio žuti karton

• 81’

GOOOOL!! Ludnica u Varaždinu! Šego je ispratio ubačaj i zabio je glavom za novi preokret i vodstvo Varaždina!

• 70’

GOOOOOL!! Postonjski je siguran s bijele točke i Varaždin je izjednačio!

• 69’

Mitrovski je srušen u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu!

• 60’

Filet je dobio žuti karton

• 55’

GOOOOOOL!! Istra je povela i preokrenula je utakmicu! Filet je ispratio ubačaj u peterac, najbolje se snašao u gužvi i zabio je za 2:1