nba liga

Bojan Bogdanović sa sirenom 'utrpao' tricu za pobjedu; fantastična utakmica hrvatskog reprezentativca

09.11.2019 u 08:39

Za 38 minuta na terenu Bojan Bogdanović je zabio 33 koša (4/9 za dva, 5/10 za tri, 10/10 slobodna) i dodao pet skokova. Naš je najbolji košarkaš bio čovjek odluke, u posljednjem napadu, kod rezultata 100:100 zabio je tricu za pobjedu protiv jakih Milwaukee Bucksa

U Salt Lake Cityju zavladala je totalna ludnica. Jazzeri su na svom teren srušili jednu od najjačih momčadi NBA lige, legitimne kandidate za naslov prvaka - Milwaukee Buckse.

A junak pobjede Jazza je Bojan Bogdanović koji je odigrao jednu od najboljih utakmica u karijeri. Uvalio je popularni Babo za 38 minuta igre 33 koša, za dva je gađao 4 od 9, trice je pucao 50 posto, pogodio ih je 5 od 10, a slobodna bacanja je pucao bez pogreške - 10 od 10! Uz sve je to i dodao pet skokova.

No, Babo je tijekom cijele utakmice 'vukao' svoje suigrače u teškoj utakmici protiv strašno jakih Milwaukee Bucksa.

U samu završnicu ušlo se rezultatom 100:100, a 1.3 sekunde prije kraja Jazzeri su imali napad.

Ingles je izveo je loptu, Bojan Bogdanović je otrčao u lijevi kut, primio je loptu i pucao iz poluokreta. Jasno, 'utrpao' je Babo tricu za pobjedu, konačnih 103:100. Slavlje u Salt Lake Cityju moglo je početi!

Za Buckse je sjajni Giannis Antetokounmpo zabio 30 koševa uz 13 skokova, dok naš Dragan Bender nije bio u konkurenciji za ovu utakmicu.