CIJENA VELIKE POBJEDE

Bilić sliježe ramenima: Ne znam kako to zaustaviti

13.01.2016 u 08:59

West Ham je gostujućim preokretom upisao treću pobjedu u nizu, no nije se zaustavila serija pehova koja ga od dolaska u Englesku prati 'u stopu'

Bournemouth je poveo 1:0 i s vodstvom otišao na poluvrijeme, no Bilićev West Ham u nastavku je postigao tri gola i došao na bod od zone koja vodi prema Ligi prvaka. S rezultatom je Slaven, naravno, zadovoljan.

'Počeli smo dominantno, oporavili se na vrijeme od primljenog gola i sasvim zasluženo doma idemo s tri boda. Jako dobro smo izgledali u drugom poluvremenu, prilagodili smo se protivniku i kroz cijeli taj period izgledali kao momčad koja zna kako će pobijediti,' kaže hrvatski trener koji je u 15. minuti morao zamijeniti ozlijeđenog napadača Andyja Carrolla...

'To nas je jako pogodilo jer je bio odličan na početku utakmice. Pehovi s ozljedama se nastavljaju, a ja ne razumijem zašto je tako. Odmaramo igrače, ne treniramo previše i samo se nadam da će to uskoro prestati,' kaže Bilić u iščekivanju još jednog pregleda nakon kojega će saznati koliko dugo će morati bez svog ponajboljeg napadača.