Hajduk je započeo sezonu s pobjedom nad Istrom 1961. Nakon lošeg ulaska u utakmicu, Melnjak je pogotkom u 43. minuti doveo Bijele u vodstvo. U nastavku gosti su puno bolje izgledali i to su okrunili pogotkom Livaje za 2:0. Momčad Valdasa Dambrauskasa je rutinski riješila prvu prepreku i okreće se novim izazovima

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Mlinar ,Galilea, Barišić - Mišković, Marin ,Marešić, Bradarić - Maurić, Petković

HAJDUK: L. Kalinić - Mikanović, Simić, Borevković, Melnjak - Vuković, Grgić - Mlakar, Krovinović, Biuk - Livajaž

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX sport
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel MAXSport
  • +20
NK Istra 1961 - NK Hajduk, 1. kolo SuperSport HNL, 17.7.2022. Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade

• 81’

Krovinović je pucao s dvadesetak metara i lopta je otišla preko gola

• 78’

Zamjene kod Istre, Žgomba, Travaglia i Knežević ulaze u igru, izlaze Barišić, Bradarić i Petković

• 73’

Bakljada Torcide prekinula je utakmicu na nekoliko minuta

• 69’

Zamjena u redovima gostiju, ulazi Sahiti, izlazi Mlakar

• 67’

Barišić je pucao ali obrana je to blokirala i Istra će imati korner

• 61’

GOOOOOL!! Livaja je ispratio ubačaj i glavom pospremio loptu u mrežu! Hajduk vodi 2:0

• 55’

Mlakar je zaradio žuti karton

• 53’

Biuk je odlično pucao s ruba šesnaesterca, ali Majkić je dobro reagirao i obranio je udarac